Консалтинг, безпека бізнесу, юридичні послуги
Які бізнеси будуть перевіряти після зняття мораторію
Які бізнеси будуть перевіряти після зняття мораторію

Які бізнеси будуть перевіряти після зняття мораторію

Державна податкова служба готова взяти на себе зобов’язання піддавати перевіркам виключно компанії, які володіють річним оборотом не нижче 50 млн євро, якщо Кабінет міністрів скасує мораторій на податкові перевірки бізнесу під час карантину.

Про це повідомив глава відомства Олексій Любченко в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”. “Я можу взяти на себе зобов’язання менше 50 млн євро не виходити, крім ризикованих. Це моя особиста позиція. Крім ризикованих – підкреслю”, – заявив він.

За його словами, ще з березня 2020 року, коли почався карантин, податкова служба зупинила 353 планові перевірки платників податків на загальну суму ризику несплати податків в 39 млрд грн. Крім цього, необробленими залишаються документальні позапланові перевірки по нереальним операціям.Там сума можливого схемного податкового кредиту на 1,8 млрд грн. Є ще документальні позапланові перевірки: якщо податкова інформація свідчить про порушення платником валютного законодавства. Там майже 2,6 тис. Повідомлень від НБУ по 1,1 тис. Суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності “, – розповів Любченко. Втім, ДПС щосили готується до відновлення перевірок, так як зараз Кабміну законодавчо дали право знімати ці обмеження.” На листопад-грудень 2020 року заплановано 812 перевірок на загальну суму ризиків понад 5 млрд грн “, – додав Любченко.

Поділися: