Консалтинг, безпека бізнесу, юридичні послуги
Законопроект №7275 щодо протидії тиску на бізнес
Законопроект №7275 щодо протидії тиску на бізнес

Законопроект №7275 щодо протидії тиску на бізнес

Верховна Рада прийняла урядовий законопроект №7275 щодо протидії тиску на бізнес.

За зміни до низки законів щодо забезпечення прав учасників кримінального провадження під час досудового розслідування в цілому проголосували 312 депутатів, передає кореспондент LIGA.net.

Законопроект передбачає встановлення законодавчо обгрунтованого і обов’язкової вимоги по відеофіксації судового рішення про проведення обшуків і неприпустимість прийняття такого рішення без адвоката. Передбачається також заборона вилучення оригіналів фінансових документів, серверів, комп’ютерів і телефонів підприємців при обшуках і відеофіксація таких обшуків. Забороняється безпідставне відкриття одних і тих же справ і встановлюється відповідальність правоохоронців за неправомірні дії по відношенню до підприємців.

Напередодні законопроект №7275 одноголосно підтримав профільний комітет Верховної Ради. Нагадаємо, у вересні в Києві пройшла нарада за участю президента України, прем’єр-міністра, народних депутатів і керівництва Генпрокуратури.

Однією з ініціатив, проголошених під час зустрічі, стала ініціатива “Маски-шоу стоп”. Її ініціатори закликали покласти край проявам тиску силових органів на підприємців.

Поділися: