Консалтинг, безпека бізнесу, юридичні послуги
Nemesysco LVA 6.50.
Nemesysco LVA 6.50.

Nemesysco LVA 6.50.

Nemesysco LVA 6.50 – це професійний інструмент дослідження, який використовує власну технологію Layered Voice Analysis компанії Nemesysco. Вона здатна виявляти і вимірювати багато різних психофізіологічних реакцій, що свідчать про зміни у сприйнятті випробуваної сторони, попереджуючи підготовленого оператора.

Аналіз в режимі реального часу під час досліджень

Режим «ONLINE» пропонує в реальному часі показники аналізу, оскільки підозрюваний говорить, так що ви можете бачити емоційні показання на екрані в прямому ефірі, і використовувати їх у вашій лінії опитування. Режим «ONLINE» можна використовувати як у фронтальних розслідуваннях за допомогою мікрофона, так і по телефону за допомогою спеціального роз’єму для телефонів Nemesysco.

Поглиблений аналіз попередньо записаного матеріалу

Другий режим роботи системи, режим «OFFLINE». Цей режим дозволяє робити дуже глибокий і точний аналіз попередньо записаних матеріалів, за результатами якого оцінюються відповіді підозрюваних і визначаються моделі поведінки, які, можливо, були проігноровані або не враховані.
Обидва режими роботи пропонують дуже зручний і зрозумілий користувальницький інтерфейс, який поєднує в собі текстовий аналіз з графіками та варіантами відтворення, щоб зробити результати максимально легкими для читання.

На відміну від інших систем подібного роду, LVA 6.50 аналізує вільну і природну мови, і допомагає зрозуміти мислячий настрій підозрюваного, речі, які не можуть буті ідентифіковані з простої відповіді “так / ні”. Ця функція робить її придатною також для аналізу таємної роботи, коли аналіз проводиться без знання або підготовки суб’єкта.

LVA 6.50 може виявляти багато різних емоційних реакцій і відображатиме одне текстове повідомлення для кожного голосового сегмента, який ідентифікує найбільш релевантний/критичний тип відхилення від базової лінії. Таким чином, коли система не виявляє відхилень, повідомлення буде “Низький ризик”, тобто нічого не підозрює. Відхилення в хвилюванні, стресі або логічних реакціях будуть називатися «Збудження», «Стрес» і «Суб’єкт не впевнені» відповідно, і так далі в залежності від інтенсивності реакції, можуть з’явитися більш екстремальні повідомлення, такі як неточність, маніпуляція голосом, і навіть високий ризик, що свідчить про важку реакцію.

Запитати ціну
Поділися: